Tysiące kalendarzy "366 dni z Maryją" może znaleźć się w polskich domach - także w Twoim!
Do końca akcji pozostało:
2902
Egzemplarzy
wciąż czeka na wysyłkę

Od Ciebie zależy, czy zdołamy je wysłać.

Wesprzyj akcję Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi i odbierz kalendarz „366 dni z Maryją”. Twoje zaangażowanie umożliwi nam rozesłanie go do setek tysięcy polskich rodzin. Dołączysz tym samym do wspaniałej i spektakularnej inicjatywy, która już od 18 lat ubogaca polskie domy kalendarzem z Matką Bożą.

Wspaniały prezent dla kogoś, na kim Ci zależy!

„Kalendarz 366 dni z Maryją” może być także znakomitym prezentem. Ofiaruj go komuś bliskiemu i odbierz jeden egzemplarz dla siebie. Dzięki Tobie w jego domu na cały rok zagości Matka Boża, która swoim fatimskim wizerunkiem będzie przypominała o realnej obecności Pana Jezusa w Eucharystii!

Bóg obecny w Sakramencie Eucharystii…

W 2020 roku obchodzimy 700-lecie ustanowienia na ziemiach polskich uroczystości Bożego Ciała. To wspaniała okazja, by przypomnieć nam i naszym bliskim o rzeczywistej obecności Pana Jezusa w Sakramencie Eucharystii – o czym na co dzień niestety często zapominamy.

Dlatego w tym roku kalendarz poświęciliśmy tej właśnie wyjątkowej tematyce. Na kolejnych kartach zawarliśmy bardzo ciekawe i często dla wielu z nas zupełnie nieznane informacje na temat kultu Najświętszego Sakramentu – związane na przykład z adorowaniem Najświętszego Sakramentu, uroczystościami ku jego czci, przyjmowaniem Komunii Świętej. Są to kwestie, które naprawdę warto znać!
Wspieram tę akcję
aby otrzymać kalendarz i pomóc w jego wysyłce do potrzebujących
monstrancja
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01

Dlaczego warto zawiesić go w swoim domu?

  • W setkach tysięcy polskich domów będzie obecna Matka Boża, która na tle pięknych polskich krajobrazów przypomni naszym bliźnim o Swoim Synu obecnym w Eucharystii!

  • Na kalendarzu zaznaczyliśmy święta i uroczystości kościelne. Dzięki temu żadne ważne religijne wydarzenie nie umknie uwadze obdarowanych osób!

  • W naszym kalendarzu z łatwością można sprawdzić, wspomnienie jakiego świętego lub błogosławionego przypada na dany dzień, a więc jakiego orędownika szczególnie prosić o pomoc, a jakiemu dziękować za opiekę!
TAK!
chcę otrzymać najnowszy kalendarz „366 dni z Maryją”.
(Koszt wysyłki pokrywa wydawca – Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi)
Dołączam do akcji rozsyłania kalendarza i wspieram ją, wpłacając na ten cel:
(przykładowo: każde 20 zł to kolejne 8 rodzin, które otrzymają kalendarz)
Wsparli nas już:
  Krzysztof P. - 20 zł
Wpisz poniżej swoje dane teleadresowe. Posłużą nam, aby przesłać Ci kalendarz.


Kalendarium
Dzięki bezpiecznemu i sprawdzonemu systemowi TPay, możliwe jest przekazanie datku:

Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31- 064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania zamówienia i wsparcia akcji, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu ze Stowarzyszeniem w związku z jego celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i ...
więcej >>
kalendarze

Już 10 milionów egzemplarzy!

Od 2002 roku dzięki pomocy naszych Przyjaciół wysłaliśmy łącznie ponad 10 milionów egzemplarzy kalendarza. Tym samym czyni go to najpopularniejszym kalendarzem ściennym w Polsce! Jego wielka popularność świadczy o wysokiej jakości wydania, a docierające do nas informacje o duchowych owocach kolejnych edycji tej akcji napełniają nas wielką radością.